• Taylan Güneş

  Sevil Hanım'ın kliniğine arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. İlgisi ve işinde ki başarısı tartışılmaz. Kendisi için değil hasta için doğru ne ise onu öneriyor ve yapıyor. Kendisine ve tüm ekibine teşekkür ediyorum. Tüm dostlarıma rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir hekim.

 • Nurhan görey

  Sevil hanım ile tanışan şanslı hastalardan birisiyim. Yıllardır kortuğum için yaptıramadığım implant tedavisi ve beraberinde bir çok problemi barındıran bir ağız yapım vardı.2018 Haziran ayında tanıştım Sevil hanım ile, 1 implanttan korkarken ,4 implant ve bir çok yeni işlem yapıldı. Bu kadar detaylı tedavinin nedenleri ; GÜVEN... (profesyonellik, ilgi/güleryüz, hijyen ve samimi, güleryüzlü bir ekip) *İyi ki,sizleri tanımışım,

 • Gazi Akar

  Tavsiye üzerine gittiğim Sevil hocam ve ekibi muhteşem sıcak ve samimi. Bir o kadar da profesyoneller. Daha ilk adımda bunu hissediyorsunuz. Bu güne kadar gittiğim en iyi diş hekimi diyebilirim. Çok şükür bütün problemlerim giderildi. Sağlığıma kavuştum. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bulabileceğiniz en iyi diş hekimi diyebilirim. Teşekkür ederim Sevil hocama ve ekibine.

 • Gülcan Özdemir

  Ortamın sıcaklığı ve temizliğinin üzerine, Diş hekimi Sevil Hanımın ilgisi ve profesyonelliği mükemmel. Sevil Hanıma sağlığınızı, gülüşlerinizi ve paranızı rahatlıkla emanet edebilirsiniz. Çok memnun kaldık ve herkese tavsiye ederiz.